Dla Psiej Mamy / dla wielbicielki psów

Bransoletka dla Psiej Mamy - dlaczego warto ją podarować bliskiej osobie?

Zwierzęta w wielu polskich rodzinach pełnią rolę pełnoprawnych domowników. Bransoletka dla Psiej Mamy pozwala upamiętnić imiona czworonogów, umieszczając je na zawieszkach. Stanowi niezwykle osobisty prezent, który wymyka się szablonowym pomysłom. Bransoletki z psimi łapkami można podarować z okazji urodzin, imienin czy Bożego Narodzenia. Ich spersonalizowany charakter pokazuje, że dobrze znamy drugą osobę. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają w jej życiu czworonogi. Bransoletka ręcznie robiona z psimi łapkami to też doskonały upominek, który możesz zamówić dla siebie. Warto sprawiać sobie drobne przyjemności;)

Bransoletka dla Psiej Mamy - dlaczego warto ją podarować bliskiej osobie?

Zwierzęta w wielu polskich rodzinach pełnią rolę pełnoprawnych domowników. Bransoletka dla Psiej Mamy pozwala upamiętnić imiona czworonogów, umieszczając je na zawieszkach. Stanowi niezwykle osobisty prezent, który wymyka się szablonowym pomysłom. Bransoletki z psimi łapkami można podarować z okazji urodzin, imienin czy Bożego Narodzenia. Ich spersonalizowany charakter pokazuje, że dobrze znamy drugą osobę. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają w jej życiu czworonogi. Bransoletka ręcznie robiona z psimi łapkami to też doskonały upominek, który możesz zamówić dla siebie. Warto sprawiać sobie drobne przyjemności;)

 

Bransoletka ręcznie robiona z psimi łapkami - postaw na dodatek o wartości sentymentalnej

Bransoletka handmade z psimi łapkami może zawierać jedną lub kilka zawieszek. Dzięki niej uczcisz pamięć czworonogów, które odeszły za tęczowy most. Warto sprawić sobie biżuterię, która niesie ze sobą wymiar emocjonalny.  Bransoletka z imieniem pieska przywoła wiele pięknych wspomnień z udziałem domowego zwierzaka.  Warto mieć ją zawsze przy sobie, gdyż pomaga zakotwiczyć się w dobrych chwilach i przyjemnych emocjach.

 

Grawerowane bransoletki z imieniem pieska - wybierz biżuterię tworzoną z pasją

Oferujemy bransoletki z grawerem z imieniem pieska. Wszystkie wykonujemy ręcznie, wkładając w nie swoje serce. U nas zamówisz bransoletki na sznureczku ze złotą zawieszką, które prezentują się stylowo.

 

Bransoletka na sznureczku ze złotą czy srebrną zawieszką? Czym kierować się podczas zakupu?

Przy zakupie zwróć uwagę na to, jaki kolor dominuje w Twojej szkatułce z biżuterią. Dzięki temu bransoletka grawerowana z imieniem psa będzie współgrała z pozostałymi dodatkami, które nosisz na co dzień.

 

Po złoto chętniej sięgają ciepłe typy urody, a po srebro chłodne, choć nie jest to regułą. Nie dla wszystkich z nas temperatura biżuterii ma znaczenie. Jeśli cenisz sobie subtelne akcesoria, zwróć uwagę na bransoletki na sznureczku ze srebrną zawieszką.

 

Bransoletka dla właścicielki psa - zamów ulubiony kolor sznureczka

Bransoletka grawerowana dla Psiej Mamy różni się nie tylko kolorem zawieszki, ale również odcieniem sznureczka. Obecnie w sprzedaży znajduje się biżuteria na różowej, liliowej, czerwonej i czarnej lince.

 

Kochasz zwierzęta? Nie zwlekaj i już dziś zamów personalizowaną bransoletkę dla Psiej Mamy. Dzięki niej w symboliczny sposób wyrazisz miłość do swojego czworonoga.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl