Pierwsza Komunia Święta

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą to idealny prezent dla dziecka

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą powinien wpisywać się w gust dziecka, które przystępuje do sakramentu. Warto dowiedzieć się, co lubi dziewczynka lub chłopiec, aby trafić z upominkiem. Od lat biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą cieszy się rosnącą popularnością. Wspomniany podarunek ma wiele zalet. Po pierwsze, bransoletka grawerowana przybiera spersonalizowany charakter. Po drugie, pozostanie z dzieckiem na dłużej niż bukiet kwiatów. Po trzecie, stanie się cenną pamiątką z przyjęcia sakramentu, czyli wyjątkowego momentu z życia młodego chrześcijanina.

 

 

 

Grawerowana bransoletka na Pierwszą Komunię jako miła pamiątka z sakramentu

Grawerowana bransoletka na Pierwszą Komunię stanowi idealne dopełnienie większego prezentu. Niektóre rodziny umawiają się, że zbierają środki na wymarzone wakacje lub zakup droższego roweru. W takiej sytuacji dobrze dorzucić od siebie drobny upominek, który wywoła uśmiech na twarzy dziewczynki lub chłopca. Dzieci często nie patrzą na podarunki przez pryzmat ich wartości materialnej, lecz ilość. Jeden droższy prezent może nie sprawić im takiej radości jak kilka drobiazgów.

 

Białe bransoletki-różańce - idealny dodatek na Biały Tydzień

Odpowiednio dobrana bransoletka z grawerem na Pierwszą Komunię Świętą może towarzyszyć młodemu chrześcijaninowi podczas Białego Tygodnia. Ręcznie robiona biżuteria Mokait jest bardzo różnorodna. Znajdziesz u nas m.in. białe bransoletki-różańce, które nawiązują do duchowego wymiaru uroczystości. Jednocześnie są dużo bardziej praktyczne niż figurki z sakramentu, o których dziecko szybko zapomina.

Bransoletka z grawerem na Pierwszą Komunię - praktyczny i stylowy dodatek

Bransoletki grawerowane na Pierwszą Komunię Świętą uchodzą za prezent praktyczny. Dziecko może założyć modny dodatek, który jednocześnie niesie ze sobą wartość sentymentalną i duchową. Zawiera np. imię dziewczynki/chłopca i datę przyjęcia sakramentu. Przypomina młodemu człowiekowi o tym radosnym wydarzeniu.

 

Bransoletki z zawieszką i dedykacją na Pierwszą Komunię Świętą - jaki model wybrać?

U nas zamówisz bransoletki z dedykacją na Pierwszą Komunię Świętą. Możesz wybrać kształt zawieszki spośród kilku propozycji. Szczególnej uwadze swoich klientów polecamy aniołka, serduszko i koniczynę. Nasza biżuteria handmade ma pojedyncze, podwójne i potrójne zawieszki. Znajdź model idealny dla dziecka, które przystępuje do sakramentu.

 

Personalizowana biżuteria grawerowana inna niż wszystkie

Biżuteria grawerowana pozwala na personalizację upominku. Możesz na niej umieścić imię dziewczynki/chłopca, napis “Pierwsza Komunia Święta” i/lub datę przyjęcia sakramentu. Żadne inne dziecko nie otrzyma drugiej takiej samej bransoletki z dedykacją.

 

Bransoletka na sznurku czy z kamieniami?

Nasz sklep z biżuterią oferuje bransoletki na sznurku, który różni się kolorem. Najbardziej w charakter religijnej uroczystości wpisuje się biel, wrzos i mięta. Możesz też zdecydować się na bransoletki z białym agatem.  Oferujemy także biżuterię, która jednocześnie pełni funkcję różańca i pozwala odmówić modlitwę. Niektóre bransoletki mają krzyżyk, który nawiązuje do duchowego wymiaru sakramentu. Wszystkie zawieszki są pozłacane.

 

Komunijne bransoletki dla dziewczynek i chłopców znajdziesz w Mokait

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą przychodzi pięknie zapakowana. Bransoletka na sznurku czy pełniąca funkcję różańca wyróżnia się minimalizmem, dlatego nadaje się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl